zabawki

Bajkowe walizki z puzzlami

puzzlePuzzle to drugi z najchętniej wybieranych przez dzieci rodzaj zabawek. Puzzle rozwijają wyobraźnię, spostrzegawczość, koncentrację. Największą zaś radością dla dziecka, jest efekt końcowy, czyli obrazek, który udało się ułożyć. Zazwyczaj w sklepach dostępne są pojedyncze puzzle z konkretną jedną ilustracją – i chociaż zabawka będzie cieszyła to z pewnością po którejś próbie ułożenia jej przez dziecko, zacznie je nudzić.

Możemy jednak zapobiec takiej sytuacji kupując naszej pociesze Bajkową walizkę z puzzlami, która nie tylko rozbudzi wyobraźnię malucha ale dodatkowo sprawi, że dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i lepiej zrozumieć otaczający je świat.

Bajkowa walizka z puzzlami to seria specjalnych książeczek – zabawek, w których znajduje się sześć kompletów puzzli. Każdy z nich składa się z 12-stu części. Każda układanka to ilustracja kolejnej historyjki. W trakcie zabawy, dziecko odpowiada na liczne pytania.

Uczy się także rozpoznawać kształty, nazywać przedmioty czy zwierzęta. Dodatkowo uczy się liczyć i wyrabia w sobie umiejętność kojarzenia. Książeczki są dostępne w kilku wersjach: Ocean, Wieś, Dżungla, Owady. Jest to gwarancja długiej, ciekawej i rozwijającej zabawy. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5ego roku życia.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz