zabawki

Chomik na USB

chomikCoraz częściej producenci zabawek dla naszych milusińskich prześcigają się w swojej pomysłowości. Najlepiej widać to w przypadku zabawek edukacyjnych czy zabawek elektronicznych. Rodzicom pozostaje już wówczas jedynie wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla ich pociech.

Wśród zabawek elektronicznych na plan pierwszy wysuwają się oczywiście imitacje laptopów, telefonów komórkowych oraz innych tym podobnych zabawek „użytkowych”, które bawiąc jednocześnie uczą dziecko podstaw ich funkcjonowania. Jednakże zabawki elektroniczne dla naszych pociech to nie tylko te związane z edukacją.

To także zabawki – gadżety, które mogą uprzyjemnić dziecku korzystanie z danego urządzenia. Jedną z sympatyczniejszych propozycji dla naszych milusińskich – dotyczy to głównie dzieci starszych, które już korzystają z komputera lub potrafią (nawet pod bacznym okiem rodzica) posługiwać się klawiaturą, jest chomik, który działa po podłączeniu go do komputera za pomocą kabla typu USB.

Gdy podłączymy sympatycznego futrzaka znajdującego się w kołowrotku do komputera, i zaczniemy pisać czy poruszać myszką komputerową, wówczas, nasz zwierzak zacznie się poruszać. Będzie on biegał tak szybko jak będziemy uderzać w klawisze.  Zabawka ma wbudowany specjalny wyłącznik, więc jeśli dziecku znudzi się patrzenie na poruszającego się zwierzaka, może je z powodzeniem zatrzymać.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz