zabawki

Figurki koni

Imponująca figurka Ogiera andaluzyjskiego marki Schleich ma w sobie wszystkie cechy charakterystyczne dla tej rasy. Już na pierwszy rzut oka możemy ocenić, że mamy do czynienia z potężnym koniem, łagodnym i cierpliwym, a jednocześnie niezwykle silnym.

W tym właśnie tkwi magia wszystkich figurek marki Schleich – są wykonywane na tyle starannie i precyzyjnie, że do złudzenia przypominają swoje autentyczne pierwowzory.

Figurka źrebaka rasy Lipican to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów figurek marki Schleich. Wykonano ją z tak wysoką precyzją, że na pierwszy rzut oka jest niemal nie do odróżnienia od prawdziwych rumaków.

Patrząc na figurkę Lipican z łatwością dostrzegany silny charakter i inteligencję, które stanowią cechy rozpoznawcze tych koni. Żadna inna figurka spośród wielu dostępnych na rynku nie jest tak wierna oryginałowi.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!