zabawki

Genialny wielofunkcyjny rowerek trójkołowy

kidbikeFascynacja dzieci – już tych najmłodszych, które samodzielnie potrafią chodzić i biegać – takim pojazdem jak rower, jest swego rodzaju symbolem dzieciństwa. Najlepszym więc prezentem dla naszej małej pociechy,  na jej 3-cie urodziny, może być trójkołowy, wielofunkcyjny rowerek. Jest to genialne wprost połączenie trzech zabawek dziecięcych w jedną, ciekawą konstrukcję.

Rowerek jest wyposażony w specjalny składany daszek – baldachim, który ochroni skutecznie naszą pociechę przed słońcem czy wiatrem. Pojazd wyposażony jest też, w specjalny uchwyt, który pozwala mamie czy tacie, przeistoczyć rowerek w…wózek spacerowy. Uchwyt pełni też rolę kierownicy. Pojazd ten, ma też wbudowany specjalne, ruchome siedzisko, które po wprowadzeniu go w ruch, może spełnić rolę huśtawki czy bujaka.

Na przedzie ramy rowerka, znajduje się figurka kaczki, z rozpostartymi skrzydełkami. Kaczka ma na głowie umieszczony specjalny przycisk, który sprawia, że skrzydełka kaczki poruszają się a dodatkowo, kaczka wygrywa różnego rodzaju melodie, co może jeszcze bardziej uatrakcyjnić spacer z naszym maluchem. Ponadto rowerek jest wyposażony w specjalny pojemnik, umieszczony w tylniej części pojazdu. Rowerek, posiada też specjalną podstawkę pod nogi.

Koła są wykonane z miękkiej, ale wytrzymałej pianki. Wkład wypełniający siedzisko, jest wykonany ze specjalnego materiału, który można bezpiecznie wyprać, a który nie powoduje odparzeń u naszego malucha.

Całość tego genialnego pojazdu, stanowi lekką, stalową konstrukcję. Dodatkowo, jest on wyposażony w specjalne pasy, zabezpieczające naszą pociechę przed wypadnięciem, w czasie podróży. Kolorystyka pojazdu, jest utrzymana w jasnych, przyjaznych kolorach.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz