zabawki

Hot Wheels – coś w sam raz dla chłopców

Hot Wheels to coś więcej niż zwykłe samochodziki. To samochodziki, które spodobają się każdemu chłopcu! Można z nich stworzyć prawdziwą, niepowtarzalną kolekcję. Można też wspólnie bawić się nimi potem ze swoimi znajomymi i pokonywać najdziksze wyścigi. Hot Wheels to małe modele samochodów. Jest w czym wybierać. Możemy zakupić zarówno samochody osobowe jak i terenowe, wyścigowe (sportowe). Samochody są szalenie trwałe. Nawet najbardziej zwariowany Mały kierowca wyczyniający nawet najbardziej niewiarygodne akrobacje swoimi samochodami, nie sprawi, że odejdzie od nich farba czy że się połamią. Ich producent przewidział i takie potrzeby! To co rzuca się w oczy i co charakteryzuje te niesamowite autka to fakt, że oddają one niemal realistycznie wygląd prawdziwych aut. Niektóre z nich posiadają nawet własny napęd. Są wśród nich auta bardzo szybkie jak i te nieco wolniejsze. Niepodważalnym atutem jest także dość niska ich cena, dzięki której można je kupować bez końca.  Dzieci wymieniają się między sobą modelami. Można podarowywać je dzieciom w nagrodę za odwagę (na przykład gdy dziecko dostało zastrzyk i nie płakało, lub gdy nie bało się dentysty).

Firma produkująca te auta (czyli amerykańska firma Matell), króuluje na rynku zabawkarskim od 1986 roku i jest ona głównym konkuretnem innego, równie znanego producenta Matchbox. Hot Wheels to także zestawy torów wyścigowych oraz wyrzutni dla samochodów.

 

 


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz