zabawki

Karetka dla małego lekarza

Wielu chłopców marzy o tym, by zostać kierowcą karetki pogotowia. Niektóre dziewczynki również podzielają to marzenie. Dzięki wielofunkcyjnej karetce pogotowia dla dzieci nareszcie będą miały szansę na zrealizowanie tego marzenia. Ambulans zawiera wszystkie przyrządy i akcesoria niezbędne do pomocy pacjentowi. Znajdziemy tam termometr, skalpel, a nawet strzykawki.

Dziecko będzie miało też możliwość zbadania pacjenta. Będzie mogło zmierzyć mu ciśnienie krwi, zbadać brzuch i posłuchać bicia serca. W zestawie dostępny jest pacjent i kierowca karetki. Zabawka przybliży naszemu maluchowi zawód ratownika medycznego. Dzieci zapoznają się też z przebiegiem podstawowych badań lekarskich, co może się okazać przydatne w czasie prawdziwej wizyty u lekarza. Efekty świetlne i dźwiękowe wytwarzane przez samochód dodatkowo podnoszą jego atrakcyjność.

Każdy mały lekarz czy kierowca karetki z pewnością to doceni. Niewiele zabawek edukacyjnych na dostępnych na rynku zapewnia możliwość tak wielu różnorodnych form zabawy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzech lat, które interesują się otaczającym je światem i chciałyby go bliżej poznać.

Dostarczając im tego typu zabawki edukacyjne stymulujące ich zmysły z pewnością przyspieszymy ich wszechstronny prawidłowy rozwój.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz