zabawki

Kilka fajnych figurek

dinosaurs-1350720Dzieciaki uwielbiają figurki – za to prawdziwą sztuką jest znaleźć dla nich takie, które naprawdę im się spodobaja. Kilka propozycji:

Tyrannosaurus rex to chyba najpopularniejszy dinozaur. Jego sława wiąże się głównie z olbrzymimi rozmiarami. Perfekcyjnie wykonana figurka pozwala nam przyjrzeć się z bliska jednemu z najniebezpieczniejszych dinozaurów.

Stanie się ona elementem zabaw, ale może być też częścią większej kolekcji łączącej figurki z linii dinozaurów proponowanych przez markę Schleich. To postaci dołączona jest niewielka książeczka charakteryzująca stworzenie.

albo z innej beczki:

Byk Rodeo marki Schleich to najlepszy dowód na to, że zwierzęta gospodarskie nie zawsze są spokojne i łagodne. Jeden rzut oka na tą figurkę wystarczy, by dostrzec z niej potęgę i moc, tak charakterystyczne dla prawdziwych byków.

Takie zresztą jest założenie producenta – wszystkie figurki marki Schleich są wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły i precyzją, po to by jak najbardziej przypominać prawdzie zwierzęta, które były ich pierwowzorami.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!