zabawki

Niezwykła lala-noworodek.

Nie ma chyba dziewczynki, która nie lubiłaby zabawy lalkami. Dziewczynki uwielbiają bawić się w dom, rodzinę. Dlatego też tak bardzo popularną zabawką są dla nich lalki. Kiedyś szmaciane – bez większego wyboru. Można było im samodzielnie tworzyć kreacje – najczęściej pomagała w tym mama lub babcia. Dzisiaj Zuzia – lalka nieduża i na dodatek cała ze szmatek – odeszła do lamusa. Zastąpiły ją inne – bardziej „nowoczesne” lalki. Niektóre z nich mówią, inne dopominają się swoich wszelkich potrzeb. Jeszcze inne stawiają samodzielnie pierwsze kroki. Wszystkie można zabrać ze sobą na spacer, na podwórko, czy w gości do cioci lub babci.
Jeden z producentów zabawek dla dziewczynek, wykorzystując tą fascynację zabawą lalkami i wcielaniem się małych dziewczynek w rolę mam, oddał w ręce swoich klientów serię wyjątkowych lalek – noworodków. Co w nich takiego niezwykłego? Otóż lalki Water Babies to lalki, które po napełnieniu ich wodą … zaczynają być ciepłe. Dziewczynka trzymając taką lalę na ręku, ma wrażenie jakby było to prawdziwe niemowlę! Lalka posiada specjalny, wygody w użyciu i wyposażony w szczelny zawór – otwór do napełnienia zabawki wodą. W zestawie znajduje się specjalny lejek, który zapobiega pomoczeniu się zabawki od zewnątrz.
Zabawa taką lalką to prawdziwa przyjemność i nie lada gratka dla małej dziewczynki!
Zabawka atestowana. Bezpieczna. Wytrzymała. Kupując ją zyskujemy pewność, że oddajemy do rąk naszych dzieci zabawkę ładną, wyjątkową i szalenie atrakcyjną. Takie wyjątkowe towarzystwo lalki – niemowlaka imitującego prawdziwe dziecko, uczy małe dziewczynki wyjątkowej wrażliwości na małe dzieci. Można ją doskonale wykorzystać na przykład do nauczenia naszej małej córeczki, jak powinna obchodzić się ze swoją młodszą siostrą czy bratem – zanim jeszcze „nowe” dziecko czyli jej rodzeństwo pojawi się na świecie. Tym samym „zabijamy” zazdrość w naszej małej pociesze.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz