zabawki

Podręczna torba dla przedszkolaka

przedszkolakiPrzedszkolaki to dzieci, które uwielbiają gromadzić różne rzeczy, przedmioty które uznają za swoje skarby i przechowywać je wszędzie gdzie się da.  Często też posiadają one takie skarby, z którymi nie chciałyby się nigdy rozstawać. Może to być pamiątkowy długopis, mała maskotka albo ukochany grzebień bądź też pamiętnik. Rodzice powinni więc zadbać o to, by ich pociechy miały w czym nosić czy ukrywać swoje skarby.

Dobrą propozycją dla rodziców,  poszukujących takich rozwiązań dla swoich pociech, są wytrzymałe torby firmy Hama. Torby są duże, poręczne i bardzo wygodne. Dzieci mogą zabierać torby nawet w deszczowe dni gdyż są one wykonane z impregnowanego materiału, który nie przepuszcza wilgoci. Do swojej dyspozycji rodzice mają dwie opcje toreb: na ramię lub torba jako plecak.

Obydwa rodzaje toreb mają możliwość indywidualnego dopasowywania pasków. Paski są szerokie i wytrzymałe na ich wielokrotne używanie.
Zarówno plecak jak i torba, posiadają wygodną i przestronną kieszeń, zapinaną na zamek błyskawiczny. Dużym ich plusem jest także to, że są one w bardzo radosnych kolorach.  Zarówno plecaki jak i torby tego producenta mają ponaszywane liczne aplikacje.  Każda z toreb ma też wszytą – sympatyczną maskotkę pluszową co nadaje torbie wyjątkowego uroku.

Bardzo ciekawą opcją może być tutaj plecak w kształcie zielonego jabłuszka, z którego wystaje … przesympatyczny robaczek – pluszowa maskotka.  Plecak jest koloru jasno zielonego.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz