zabawki

Prezent pod choinkę – dlaczego warto go kupić już we wrześniu?

Kupując już teraz prezent na święta dla swoich bliskich, możesz sporo zaoszczędzić. Wiele sklepów stosuje niechlubną praktykę zawyżania cen tuż przed Bożym Narodzeniem. Prezent pod choinkę kupiony już teraz będzie Cię kosztował znacznie mniej niż przed samymi świętami. Jeśli nie masz planów na najbliższy weekend, zaplanuj rajd po sklepach w poszukiwaniu prezentów. Z pewnością nie pożałujesz!

Puzzle piankowe – świetne na prezent

Urządzając pokój małego dziecka, powinniśmy dbać przede wszystkim o jego bezpieczeństwo. Najlepiej wybierać sprzęty i zabawki bez ostrych kantów i krawędzi, wykonane w całości z miękkich materiałów. Puzzle piankowe spełniają wszystkie te warunki. Układanie ich rozwija wyobraźnię i kreatywność. Rozłożone na podłodze mogą natomiast pełnić rolę miękkiej maty do zabawy.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!