zabawki

Ratrak czy ciężarówka?

Jakie auto spodoba się dziecku?

Model ratraka marki Siku sprawi mnóstwo radości Twojemu maluchowi. Wiele dzieci przeżywa okres fascynacji pojazdami specjalnymi, które odbiegają od klasycznych samochodzików. Model ratraka z pewnością wpisuje się w ten trend. Wykonano go z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych i w pełni przyjaznych dzieciom.

Staranne wykonanie i dbałość o detale to jego dodatkowy atut. Dzięki nim model jest nie tylko bezpieczny, ale także świetnie się prezentuje.

Co najbardziej fascynuje małych chłopców? Odpowiedź jest prosta – samoloty i samochody. Model ciężarówki z helikopterem marki Siku zaspokaja te dwa upodobania jednocześnie.

Wykonano go tak, by jak najbardziej przypominał prawdziwy pojazd. Zastosowano metalowe elementy, które podnoszą nie tylko realizm modelu, ale i jego trwałość, wykończono ręcznie, z najwyższą dbałością o detale – w efekcie model prezentuje się naprawdę efektownie.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!