zabawki

Zabawki cobi -piękna odsłona bitwy pod Grunwaldem

grunwaldZabawki Cobi od wielu, wielu lat dostarczają dzieciom na całym świecie mnóstwo radości i przyjemności. Są to zabawki absolutnie bezpieczne, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty. Ale to nie wszystko. Są przede wszystkim stworzone z myślą o dzieciach. Zabawki Cobi to źródło rozrywki, zabawy, ale jednocześnie nauki.

Są tak zaprojektowane, aby poprzez zabawę dziecko wykształcało swoje umiejętności i talent. Z okazji 600 rocznicy bitwy pod Grunwaldem na rynku pojawiła się wspaniała gra Cobi. Ze 150 klocków można stworzyć pole bitwy, na którym nasi przodkowie odnieśli zwycięstwo. Gra to świetna zabawa, ale też przypomnienie o historii naszego państwa.

Dzięki niej dziecko może odbyć interesującą i przyjemną lekcję historii. Gra to wydatek kilkudziesięciu złotych. Można też nabyć unikatowe figurki postaci, które uczestniczyły w bitwie pod Grunwaldem w 1410 roku. Są one wykonane bardzo precyzyjnie i uwzględniają nawet najdrobniejsze szczegóły historyczne. Można zobaczyć, w jaki sposób byli ubrani rycerze, jakie mieli wyposażenie.

Rycerze, tarcze, konie, flagi, miecze…to zainteresuje każde dziecko i z pewnością nie będzie miało problemu na lekcji historii, aby odpowiedzieć na pytania związane z jedną z największych bitew narodu polskiego. Wszelkie gry i zabawki cobi to doskonały pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku. Oczywiście należy zwrócić uwagę na wiek dziecka przy wyborze zabawki. Nie możemy o tym zapominać. Gry planszowe dla starszych dzieci to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z całą rodziną.


-----
Strona zabawki.genialne.eu prezentuje ciekawe artykuły tematyczne związane ze wszystkim, co dotyczy zabaw i różnych innych form rozrywki proponowanych dzieciom. Opisy zabawek, gier, aktywności ruchowych, pomysły na zabawy i spędzanie czasu z dzieckiem i wiele innych. Życzymy udanej lektury!
Świat dziecka na wesoło!

Dodaj komentarz